Hlavní obsah

Miss Tereza Budková: riskuje ostudu na světové soutěži

Česká vicemiss 2009 Tereza Budková již v sobotu dopoledne odlétá na prestižní světovou soutěž Miss Earth na Filipíny. Zatímco její kolegyně vozí na světové soutěže kufry i s padesátikilovou nadváhou, Budková si vystačí se standardní povolenou váhou do letadla. Může se tak stát, že bude za "chudou příbuznou".

Miss Tereza Budková: riskuje ostudu na světové soutěži

"Vezu jenom dva kufry. Žádná nadváha myslím nebude. Na Filipínách je léto, takže mi  budou stačit plavky a letní hadříky. Na reprezentaci vezu oděv v národních barvách a jedny večerní šaty," řekla Novinkám Budková na poslední zkoušce šatů u návrhářky Jiřiny Tauchmannové..

Česká vicemiss stráví na exotických Filipínách skoro měsíc. Finále, kde bude o titul Miss Earth bojovat 88 krásek, se odehraje 22. listopadu. "Konkurence je veliká. Holky jsem okoukla na internetu. Moje favoritky jsou Američanka, Kubánka, dívka z Thajska a i Slovenka je krásná," prozrazuje. 

Budková má velké šance, protože Češky zatím na Miss Earth bodují. Všechny její předchůdkyně z České Miss se dostaly do Top 16. "Jen aby se organizátorům nezdálo, že už to stačilo," směje se Budková. 

S přítelem Michalem spolu chodí dva roky. Na odloučení jsou zvyklí. Takzvaná missí rozchodová nemoc je prý nečeká. "Už jsme byli hodněkrát delší dobu od sebe. Michal zůstane doma a soutěž bude pozorovat z křesla," říká Budková. Přítel prý ani po úspěchu Budkové v České Miss více nežárlí. "Je v pohodě. Naopak si myslím, že nás to ještě zcelilo dohromady. Je to ještě lepší," dodala Tereza.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků