Hlavní obsah

Miss Průšová po rozvodu: první dovolená v Thajsku s novým přítelem

Miss ČR 2002 Kateřina Průšová je od nového roku rozvedenou paní a zažívá šťastné období. Spokojená je vedle nového přítele, grafika Davida Martínka. Před pár dny se vrátili z romantické dovolené v exotickém Thajsku.

Miss Průšová po rozvodu: první dovolená v Thajsku s novým přítelem

Pobyt Průšové a Martínkovi nezkazil ani fakt, že ve stejnou dobu v Thajsku odpočívali také exmanžel Průšové Vladimír Konvalinka se svojí novou partnerkou, modelkou Adélou Vartovou. A hrozilo, že se potkají na ostrově Koh Samui.

"Věděla jsme, že je Vláďa s přítelkyní v Thajsku a vůbec jsme to neřešila. Proč taky?! Já i Vláďa máme již svůj život, nové partnery a není důvod, abychom se jeden druhým zabývali," řekla Novinkám Průšová.

Bývalá Miss ČR si dovolenou s přítelem Davidem užila. Strávili dva dny v Bangkoku, kde si prohlédli královský palác, poté se přesunuli na ostrov Koh Samui a odtud se přemístili na Krabi a Koh Phi Phi.

"V Thajsku jsem byla popáté, už ho mám hodně procestované. Poprvé jsem se nyní byla podívat na populární pláž Maya, kde se natáčel film s Leonardem di Capriem," řekla Kateřina.

V Thajsku si užili dva týdny. Začátkem března se kvůli pracovním povinnostem museli vrátit. "Čeká mě několik velkých přehlídek. Musím to zaklepat, ale práce je pořád hodně. I když už trošku začínám být modelka v důchodu, nemůžu si stěžovat," dodala Průšová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků