Hlavní obsah
Foto: Jitka Sobotková

Miss jižní Moravy mluví lépe slovensky

Novopečená Miss jižní Moravy, sedmnáctiletá studentka Denisa Mendrejová, sice bydlí v Bratislavě, ale v případě, že by se umístila v celorepublikovém finále soutěže o nejkrásnější dívku ČR a musela plnit "missí" povinnosti v Praze, klidně by se přestěhovala.

Foto: Jitka Sobotková
Miss jižní Moravy mluví lépe slovensky

"Nemám problém se stěhováním či změnou místa pobytu, jako modelka jsem byla dva měsíce v Tokiu. Byla to úžasná zkušenost, milí lidé, úplně jiná kultura," řekla Denisa, která žije na Slovensku od svých šesti let a má české i slovenské občanství.

Svěřila se také, že z moravského publika měla strach. "Přece jen mluvím lépe slovensky než česky. Ale holky byly dobré a psychicky mě podporovaly," dodala.  

Spontánnost zabrala

K vítězství jí podle vlastních slov dopomohlo hlavně její bezprostřední chování.

"Myslím si, že jsem zaujala hlavně volnou disciplínou a svou přirozeností, spontánností a permanentní veselostí," podotkla Denisa.

Přiznala, že trochu s nějakým umístěním počítala, ale vítězství určitě nečekala. "Bylo to překvapení, a jak jste viděli, chyběla mi na pódiu slova," připomněla sportovně založená finalistka Miss ČR 2004.

"Mám ráda všechny sporty, jak zimní, tak letní, ale také tanec. Vlastně miluji všechno, když je zábava. S přáteli chodím v Bratislavě na diskotéky, ráda piju různé koktejly."

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků