Hlavní obsah

Miss Jana Doleželová si co nejdřív otevře lékárnu

Jana Doležalová, nejkrásnější dívka ČR roku 2004, boří stereotypy, podle nichž kráska bývá obvykle hloupá. V minulém roce dosáhla na korunku Miss a v letošním zase získala titul doktorky farmacie. Kromě přehlídkových mol ji můžete potkat i za pultem královéhradecké lékárny.

Miss Jana Doleželová si co nejdřív otevře lékárnu

"Když nejsem na cestách, snažím se aspoň pár dní v týdnu věnovat práci v lékárně. Pokud chci za tři roky získat atestaci, musím totiž mít praxi," řekla Doleželová.

S tím, že by po ukončení aktivní kariéry modelky zůstala v branži, třeba jako majitelka agentury nebo pracovnice, která vyhledává nové zajímavé tváře, prý příliš nepočítá. "Až skončím v modelingu, mám v plánu otevřít si co nejdřív vlastní lékárnu," prozradila.

Na popularitu spojenou s korunkou Miss přitom Doleželová příliš nespoléhá. "Možná, že by ze začátku do mé lékárny přišlo víc lidí, právě proto, aby je obsloužila Miss. Ale s žádnými davy rozhodně nepočítám. Nakonec stejně rozhodne to, co je ve farmacii nejdůležitější - odbornost a kvalita," doplnila dívka z Uničova, která se pro náročné studium farmacie rozhodla proto, že ji zajímalo lidské tělo a procesy, které se v něm odehrávají.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků