Hlavní obsah

Miss Doleželová odřekla pozvání do Kolumbie

Loňská Miss ČR Jana Doleželová měla o prázdninách naplánovanou cestu do Jižní Ameriky. Chystala se tam totiž na svatbu své kolegyně - Miss Kolumbie Paoly Andrey Mariny Garcíové, s níž se seznámila loni v prosinci na mezinárodní soutěži krásy Miss World v Číně. Vše ale nakonec dopadlo jinak.

Miss Doleželová odřekla pozvání do Kolumbie

"Bohužel vás zklamu, nikam jsem nejela. Z bezpečnostních důvodů mi to nebylo doporučeno. A taky jsem měla práci," posteskla si Miss ČR 2004 Doleželová.

Kolumbijská královna krásy pozvala na svou veselku i missky z Itálie, Chile, Severního Irska, Makedonie, Ugandy nebo Tanzanie. Ani ty ale nakonec nedorazily. "Od té cesty mě odrazovali lidé, kteří tam už byli. Že to je nebezpečné. A co vím, tak z ostatních missek, co tam měly jet, nejel nikdo," dodala Doleželová.

Na výlet se těšila a už měla i rámcově rozmyšleno, co přiveze jako svatební dar - něco tradičně českého, co by se novomanželům hodilo i v domácnosti. S Paolou ale v současnosti není v kontaktu, takže informace o tom, jak svatba proběhla, nemá.

O prázdninách cestovala 

Třiadvacetiletá magistra farmacie z Uničova nakonec strávila léto v Evropě. Místo do Kolumbie se vydala poznávat krásy světa na Korsiku a Sardinii. "Hodně jsem tam cestovala, bylo to super. Tahle cesta neměla žádnou souvislost s misskami, byla jsem tam na dovolené," dodala. Kromě toho byla pracovně na veletrhu módy ve španělské Barceloně a nyní se chystá na francouzskou Riviéru fotit kalendář.

Dvaadvacetiletá Paola studuje ve své zemi novinařinu. V loňském roce se stala nejen Miss Kolumbie, ale vyhrála i soutěž o nejkrásnější úsměv.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků