Hlavní obsah

Miss ČR Kateřina Sokolová se stala řidičkou

Dávejte si na silnicích pozor, jelikož je s vámi bude velmi brzo brázdit i Miss ČR 2007 Kateřina Sokolová. To je ten typ věty, který pohledná dívka z Průhonic velmi nerada slyší. Pravda je totiž taková, že testy zvládla na 100 procent a ani během jízd nenastal žádný problém, a tak se už Sokolová může těšit na pouhou formalitu, vydání řidičského průkazu.

Miss ČR Kateřina Sokolová se stala řidičkou

Na testy se Kateřina Sokolová snažila učit již na dovolené na řeckém Rhodosu s CK Blue Style. Na závěr filmového festivalu v Karlových Varech už jí začaly nervy pracovat a přála si mít testy i jízdy co nejdříve úspěšně za sebou. To se jí také poštěstilo v úterý odpoledne, kdy nám do Novinek s radostí volala. "Tak to mám," ozvalo se z druhé strany telefonní linky.

"Testy byly bez potíží na plný počet a jízdy byly také v pohodě. Jediné, co bylo trochu nepříjemné, bylo to, že začalo pršet. Naštěstí jsem se s tím ale vypořádala," řekla Novinkám úřadující Miss ČR.

Celou autoškolu absolvovala s fordem, a tak bude zajímavé sledovat, jak se dlouhonohá brunetka vyrovná s přechodem na svou Škodu Fabia, kterou získala vítězstvím v tradiční soutěži krásy.

A jestli z ní bude pirátka silnic? "To zatím nevím, řídit teprve začínám, ale pravdou je, že ráda jezdím docela rychle. Mám trochu problémy s překračováním rychlosti," dodala s ostychem Kateřina Sokolová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků