Hlavní obsah

Miroslav Žbirka se objeví v seriálu Redakce

Již ve čtvrtek budou moci příznivci Miroslava Žbirky potěšit svým oblíbencem na televizních obrazovkách. Zpěvák totiž bude jako zvláštní host účinkovat v jedenáctém dílu seriálu Redakce, který vysílá televize Nova.

Miroslav Žbirka se objeví v seriálu Redakce

Žbirka se tak přiřadí ke známým osobnostem, které již v některých dílech vystoupili. K rozhovoru přímo do redakčních místností si ho pozve půvabná Linda v podání Ireny Máchové, která má již za sebou interview s Martinem Maxou. A protože jde o jednu z nejpůvabnějších novinářek, nelze se divit, že se zpěvák zachová velmi galantně.

Zato Klára s Kamilem (Pavla Ptáčková a Roman Zach) se vydají do prostředí poněkud drsnějšího - mezi squatery, o nichž chtějí napsat reportáž. Sqauteři jsou ale překvapivě sympatičtí mladí lidé, kteří by se rádi s radnicí domluvili na pravidlech soužití.

Láska mezi vedoucím přílohy Viktorem a vedoucí domácího zpravodajství Alicí (David Matásek a Bára Kodetová) propukne naplno. Chtějí být alespoň chvilku sami, ale vše je proti nim - práce, čas a ani si nemůžou najít místo. Nakonec se sejdou o víkendu v hotýlku.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků