Hlavní obsah
Sdružení pořádá podzimní pobyty v Lázních Vráž pravidelně Foto: Kateřina Maxová

Minogue žárlit nemusí, Martinez modelky neuznává

Australská popová hvězda Kylie Minogue (35) se zřejmě nemusí bát, že by ji její milenec Olivier Martinez, s nímž už přes rok chodí, někdy opustil kvůli krásné a mladé modelce. Osmatřicetiletý francouzský herec totiž nepovažuje rozpustilé krásky za dostatečně atraktivní.

Sdružení pořádá podzimní pobyty v Lázních Vráž pravidelně Foto: Kateřina Maxová
Minogue žárlit nemusí, Martinez modelky neuznává

Martinez prý změnil svůj pohled na ženy a touží po vyzrálejších a starších. Tvrdí, že modelky v teenagerském věku sice vypadají jako dokonalé milenky, ale ve skutečnosti jsou příliš nezkušené na to, aby mohly být zajímavé. A ani s inteligencí na tom prý nejsou nijak valně.

Osmatřicetiletý herec tvrdí, že by nikdy nechtěl chodit s modelkou. "K tomu, aby byl člověk krásný, mu nemusí být osmnáct," říká Martinez.

Modelku s mozkem nepotkal

"Osmnáctiletí bývají většinou hloupí. Byl jsem zvyklý takové dívky vyhledávat. Toužil jsem po mladých a krásných tělech a upozadil jsem u nich mozek. Jestli mám být upřímný, nikdy jsem nepoznal modelku, která by měla mozek," nechal se slyšet.

"Možná jsem na to přišel dost pozdě, ale už vím, že jsou nejen pro život, ale i v posteli lepší vyzrálé ženy, které už si něco prožily," prohlásil Olivier Martinez a dodal, že mladičké dívky mu připadají neošlehané životem.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků