Hlavní obsah
Výstavní síň Sokolská 26, Ostrava 20.2.2014: Daniel Balabán Nebeská uklízečka.2013 Foto: Josef Zajíc

Mick Jagger hledá hnízdečko lásky

Novopečený Sir Mick Jagger má už plné zuby bydlení v drahém hotelu, do něhož byl víceméně vyštván svou bývalou ženou, slavnou modelkou Jerry Hallovou. Šedesátiletému leaderovi skupiny Rolling Stones tam prý chybělo soukromí.

Výstavní síň Sokolská 26, Ostrava 20.2.2014: Daniel Balabán Nebeská uklízečka.2013 Foto: Josef Zajíc
Mick Jagger hledá hnízdečko lásky

Jagger a jeho přítelkyně L´Wren Scottová (39), bývalá modelka, se na hotelu nemohli těšit soukromí a byli neustále rušeni. Právě proto se zamilovaný pár společně pustil do hledání klidného hnízdečka v západní části Londýna. Proslýchá se, že jeho cena by údajně neměla přesáhnout sedm miliónů eur (224 miliónů korun).

Svatba v nedohlednu

Přestože se jim prozatím vhodný objekt ukořistit nepodařilo, doufají, že ho co nejdříve najdou. Teprve pak prý budou spolu žít jako muž a žena.

O svatebních zvonech, jejichž zvuk by zpečetil jejich vztah, ani jeden z nich dosud neuvažoval. Společenské kruhy je ovšem po celou dobu považují za pár, který k sobě patří.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků