Hlavní obsah
Debbi Foto: Miroslav Bžoch

Michaela Dolinová si přeje další miminko

Bývalá televizní rosnička, nyní průvodkyně Snídaně s Novou, divadelní herečka a matka dvou dětí Michaela Dolinová touží po dalším potomkovi. "Kdybych otěhotněla byla bych úplně nadšená," svěřila se.

Debbi Foto: Miroslav Bžoch
Michaela Dolinová si přeje další miminko

"Řada lidí mi ovšem dá jistě zapravdu, že tvořit děti je velký problém. My teď s manželem máme domluveno, že pojdeme do Švýcarska. Tak uvidíme, jestli se nám to povede," uvedla.

"Jedeme bez dětí, sami. To každému doporučuji, vyjet si jen tak ve dvou na pár dní," podotkla Dolinová, která má vynikající rodinné zázemí a velmi starostlivé babičky, které jí s výchovou dvou dcer pomáhají.

Zimu si užívá

Ačkoliv miluje podzim, je narozdíl od mnoha lidí okouzlená letošní zimou, která jí nepřipadá dlouhá. Spolu s manželem a dcerami, osmiletou Terezkou a pětiletou Julinkou, velmi často vyrážejí na lyže. "Vůbec by mi nevadilo, kdyby bylo tak, jak je, do konce března i déle," usmála se, ale hned přiznala, že jako každá žena se chystá doplnit si na jaro svůj šatník.

"Já jsem hlavně na boty. Už jsem si koupila dvoje jarní boty na vysokém podpatku. Nevím ale, jak v nich budu chodit, z podpatků mě bolí nohy. Jinak si samozřejmě koupím ještě něco dalšího," uvedla Michaela, která preferuje barevné oblečení.

"Když je málo sluníčka a pochmurno, bojuji barvami proti depresi. Málokdy mě uvidíte v černé," konstatovala Dolinová, která pod černou barvou nadbytečné kilogramy skrývat nemusí. Při své váze 59 kilogramů prý nedrží ani žádnou dietu. Jen má zažité určité stravovací návyky.

"Dopoledne vůbec nejím. Jen hodně piji a dám si nějak ovoce. Neobyčejně mi to vyhovuje. Když jsme byli na horách, měli jsme polopenzi a já musela snídat, což mi úplně rozbouralo mé návyky a metabolismus," přiznala.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků