Hlavní obsah

Michael Jackson rozprodává svůj zvěřinec

Finanční těžkosti údajně přiměly americkou popovou hvězdu Michaela Jacksona rychle rozprodávat svůj úctyhodný zvěřinec, který tvoří i tygři, sloni a orangutáni.

Michael Jackson rozprodává svůj zvěřinec

Interpret Beat it a dalších světových hitů minulých let a desetiletí vydělal za svou kariéru stovky miliónů dolarů, ale nyní se prý utápí v dluzích ve výši kolem 250 miliónů dolarů (šest miliard korun). Musel již uzavřít svou honosnou rezidenci Neverland a shání peníze.

"Michaelovo bohatství už není, jak bylo. Zoufale shání hotovost a nabízí exotická zvířata za zlomek ceny, jakou skutečně mají. Potřebuje rychle nějaké peníze," citoval britský deník The Mirror nejmenovaný zdroj z Jacksonova okolí.

Od poloviny března je zpěvák terčem stížností i ze strany zaměstnanců ranče Neverland, kteří prý od loňského prosince nedostali plat. Kde všude jinde dluží peníze, zdroje neuvedly.

Jackson prý už propustil všechny zaměstnance ze svého kalifornského ranče Neverland. Vyplatil jim i dlužný plat za tři měsíce a větší část areálu uzavřel, napsal internetový server Actustar.

Prostřednictvím své tiskové mluvčí zpěvák tvrdí, že Neverland neuzavírá z finančních důvodů, nýbrž kvůli své dlouhodobé zaneprázdněnosti v Bahrajnu.

"Je to neuvěřitelné. Nedostali jsme nic jako odškodnění za to, co se stalo, a nemáme nic, z čeho bychom žili v nejbližší budoucnosti. Někteří zaměstnanci už se blížili důchodovému věku a nemají teď do penze nic," tvrdí jeden ze zaměstnanců, který na ranči Neverland strávil dlouhá léta.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků