Hlavní obsah

Marilyn Manson byl vykázán z kostela kvůli rtěnce

Slavný americký zpěvák a muzikant Marilyn Manson musel opustit katedrálu v německém Kolíně nad Rýnem. Důvodem ale nebyla jeho tvorba, pro kterou ho křesťanské kruhy v USA označují za pěšáka Satanova, zejména kvůli albu Antichrist Superstar z roku 1996. Personálu svatostánku vadilo, že ten podivný návštěvník má rty namalované rtěnkou.

Marilyn Manson byl vykázán z kostela kvůli rtěnce

"Myslím, že mě ani nepoznali," řekl podle serveru Ananova Manson, vlastním jménem Brian Warner. "Nepustili mě tam, protože jsem měl namalované rty," doplnila osmatřicetiletá rocková hvězda, která se tak musela spokojit s nahlížením do interiéru katedrály skrz dveře.

Kolínskou katedrálu Manson přesto označil za jednu z nejzajímavějších turistických atrakcí. "Je to jedno z nejkrásnějších míst, jaké jsem kdy viděl," řekl doslova.

Manson se v Kolíně nad Rýnem zúčastnil otevření výstavy svých 33 akvarel v jedné z místních galerií. Na malbách ztvárnil zesnulého herce a svého přítele Christophera Reeva, ale také například Adolfa Hitlera, kterého vypodobnil jako transsexuální bytost s ženskými ňadry.

V polovině června zavítal Manson i do Prahy. Na pražském Výstavišti vystoupil v rámci turné k nové desce Drink Me, Eat Me. [celá zpráva]

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků