Hlavní obsah

Marge Simpsonová se objeví na přebalu magazínu Playboy

Modrovlasá Marge Simpsonová se stane první kreslenou postavou v dějinách, která bude mít tu čest objevit se na přebalu magazínu Playboy. Postava majitele magazínu Hugha Hefnera se už dříve objevila v oblíbeném animovaném seriálu. Nyní se pokusí Hefner přes populární rodinku nabrat více mladých čtenářů.

Marge Simpsonová se objeví na přebalu magazínu Playboy

Obálku listopadového vydání magazínu bude okupovat Marge Simpsonová na židličce s opěradlem ve tvaru zajíčka, který je také v logu magazínu. Není zatím jasné, jaké obrázky Marge se objeví uvnitř magazínu, ale podle editora Jamese Jellinka budou velmi velmi pikantní.

Jde mimo jiné o oslavu 20. narozenin seriálu, který již dvě dekády světu přibližuje příhody jedné zvláštní  americké rodiny.

Krok umístit Marge na přední stranu magazínu je bez pochyb snahou přilákat k lechtivému médiu více mladých čtenářů a rozšířit tak čtenářskou základnu o nové zájemce. Mluvčí časopisu Theresa Hennesseyová uvedla, že toto číslo jistě zapůsobí na čtenáře, jejichž věk je mezi 20 až 30 lety.

Výjimečné vydání půjde v USA do prodeje 16. října. Jde však jen o takovou specialitku. Předplatitelé  obdrží vydání s tradiční modelkou z masa a kostí.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků