Hlavní obsah
Odkazy na dvě světově proslulá naleziště Plzeňského kraje, Nýřany a Radnice, jsou součástí divadelní hry. Foto: Divadlo Alfa

Mareš znovu rozstřelil své Audi TT

Rozbité červené ferrari, poškozené Audi TT či aktuálně pondělní nehoda v ulici Na Strži v Praze. To je výčet automobilových karambolů moderátora Leoše Mareše. Podle deníků Blesk a Večerník Praha se hvězda hitparády televize Nova Eso v pondělí srazila ve svém audi s motocyklistou. Předběžná škoda na stříbrném voze činí 150 tisíc korun.

Odkazy na dvě světově proslulá naleziště Plzeňského kraje, Nýřany a Radnice, jsou součástí divadelní hry. Foto: Divadlo Alfa
Mareš znovu rozstřelil své Audi TT

"Řidič té motorky mi hodil myšku, chtěl jsem se mu vyhnout, ale on mi lehce štrejchnul o roh auta a slítnul na zem," popsal Mareš Blesku nehodu. Přesnou příčinu havárie šetří policie. Motocyklista byl s bolavým kotníkem odvezen do nemocnice. Zkouška na přítomnost alkoholu v krvi byla u obou řidičů negativní.

Posilněn alkoholem nebyl Mareš ani v červenci letošního roku, kdy doslova rozpáral předek červeného ferrari u Českých Budějovic. [celá zpráva] Při nehodě se nezranil.

V květnu v Bilovci na Novojičínsku najel při otáčení na vyvýšený obrubník a poškodil Audi TT a dopravní značku. Škoda byla stanovena na 150 tisíc.

Ve všech uvedených případech byly zkoušky na přítomnost alkoholu v krvi negativní. Čím to tedy je, že Mareš má nehodu téměř každé dva měsíce? Jednou z možných příčin může být moderátorova nesoustředěnost, ke které se přiznal loni v srpnu v magazínu TV Revue.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků