Hlavní obsah
Ilustrační foto. Foto: HZS Zlínského kraje

Manželství Brada Pitta je v troskách

Po čtyřech a půl letech končí manželství dalšího z hvězdných párů amerického Hollywoodu. Jak v noci na sobotu oznámily světové agentury, rozchod oznámili Brad Pitt a Jennifer Anistonová, kteří sice končí manželství, ale nadále zůstávají "dobrými přáteli".

Ilustrační foto. Foto: HZS Zlínského kraje
Manželství Brada Pitta je v troskách

"Rádi bychom oznámili, že po sedmi společných letech jsme se rozhodli formálně rozejít," uvádějí ve společném prohlášení Pitt a Anistonová, kteří měli první rande v roce 1998. "Pro ty, koho tyhle věci zajímají, bychom chtěli vysvětlit, že náš rozchod nesouvisí s žádnou ze spekulací, které zveřejnily bulvární sdělovací prostředky."

Reagovali tak na zprávy bulváru, který pravidelně hlásil jejich manželské radosti i strasti včetně tvrzení, že jedenačtyřicetiletý Brad už by si přál děti, ale o šest let mladší Jennifer rodinu ještě nechce.

Krátce poté se v novinách objevila fotografie Jennifer bez snubního prstýnku, jen aby se o dva dny později na titulní straně amerického deníku New York Post mohl objevit titulek "Prsten je zpátky!" doprovázený fotografií diamanty posázeného kroužku na Jennifeřině ruce.

"Naše rozhodnutí je výsledkem pečlivého uvážení. S radostí zůstaneme přáteli, kteří si váží a mají rádi jeden druhého," uvádějí dále Pitt a Anistonová v prohlášení, v němž zároveň prosí o "vlídnost a citlivý přístup" v nadcházejících měsících.

Velkolepá svatba

Pitt, který patří k nejžádanějším mužům v Hollywoodu a Anistonová, jež se stala známou po celém světě díky roli Rachel v seriálu Přátelé, se vzali v kalifornském Malibu 29. července 2000 při nákladné ceremonii za účasti celé přehlídky celebrit, mezi nimiž nechyběli ani ostatní "Přátelé". Pro oba to byl první sňatek.

Pitt a Anistonová zůstávají spolumajiteli produkční společnosti Plan B, jejíž první film Charlie and the Chocolate Factory (Karlík a továrna na čokoládu) podle dětské knihy Roalda Dahla má mít premiéru v letošním roce.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků