Hlavní obsah
Goddardská policie narazila na nevšední trojici zvířat. Foto: Goddard Police Department

Máme tu živý betlém, psala policie. U silnice objevila velblouda, krávu a oslíka

Potkat zvíře na útěku není pro policisty po celém světě nic zvláštního. Policie z kansaského města Goddard se však setkala s opravdu nevšední trojicí. U silnice narazili na velblouda, krávu a oslíka.

Goddardská policie narazila na nevšední trojici zvířat. Foto: Goddard Police Department
Máme tu živý betlém, psala policie. U silnice objevila velblouda, krávu a oslíka

Čas betlémů je ještě daleko, ovšem na vpravdě betlémský výjev narazili policisté z Goddardu už v neděli. „Nezná někdo majitele těchto tří přátel cestujících společně (za Severkou) východně od Goddardu?“ ptala se policie ve facebookovém příspěvku, který se záhy stal virálním.

UPDATE- The Owner has been located. Does anyone know the owners of these three friends traveling together (towards a...

Zveřejnil(a) Goddard Police Department dne Neděle 17. listopadu 2019

„Jestli nevypátráme vlastníka, tak máme pro tyhle Vánoce hotovou už půlku živého betlému,“ dodali policisté s humorem. Pod příspěvkem se objevily rady, které sice s vypátráním vlastníka nepomohly, přispěly alespoň k pobavení ostatních. „Nejsou někde poblíž tři králové?“ chtěl vědět jeden z diskutérů.

„Nejmenují se náhodou Zlato, Kadidlo a Myrha?“ ptal se další. Jeden z komentářů s nadsázkou spekuloval, že zvířata mohou zvěstovat druhý příchod Krista.

Jasno měl naopak diskutér, který označil zvířata za herecké hvězdy, které hledají betlém, kde by mohly uplatnit svůj přirozený talent. Policii se nicméně povedlo vypátrat majitele a předat mu zvířata zpět. Jak k útěku došlo, už neuvedla.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků