Hlavní obsah

Madonna lituje sexy pověsti

Americká zpěvačka Madonna ve svých šestačtyřiceti letech zabilancovala nad dosavadním životem. Domnívá se, že v minulosti přehnala svou image, kterou vystavěla na sexy pověsti. Uvedla to v rozhovoru pro časopis Ladies Home Journal.

Madonna lituje sexy pověsti

Madonna prý lituje, že ji veřejnost považuje za provokativní a sexy osobnost. Přitom právě na takovém obrázku vypěstovala zpěvačka svou kariéru. Přiznala, že na její image se podílely i některé její příliš vyzývavé videoklipy, které mohly ovlivnit mínění fanoušků.

"Někdy jsem si říkala - věř si a buď přirozená. O minutu později to ale už bylo - buď sexy a provokativní," svěřila se Madonna. "Moje ego bylo nadhodnocené. Říkala jsem si - jsem báječná, jsem na obálkách všech magazínů, všichni o mě píší," uvedla s tím, že v minulosti přeháněla, čehož nyní trochu lituje.

Madonna i na dále zůstává středem pozornosti. Uplynulý týden vydala svou pátou dětskou knihu s názvem Lotsa de Casha. [celá zpráva] Také dává rady do manželského života. [celá zpráva] Sama žije ve spokojeném svazku s Guyem Ritchiem a vychovává své dvě děti Lourdes a Rocca.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků