Hlavní obsah
Foto: Miroslav Knotek

Linda Finková někdy chodí bez kalhotek

Zpěvačku a herečku Lindu Finkovou nadchla současná nabídka spodního prádla v obchodech. Doma již má mnoho různých souprav rozličných barev od černé přes červenou až po modrou. Všechny ráda zajímavě kombinuje.

Foto: Miroslav Knotek
Linda Finková někdy chodí bez kalhotek

"Dávám přednost značkovému prádlu a zhruba jednou za čtvrt roku sortiment měním," sdělila Linda Finková a prozradila, že ačkoliv má ve skříni plno podprsenek a kalhotek, někdy si spodní prádlo záměrně nevezme.

"Když mám hodně obtaženou sukni a vezmu si pod ni kalhotky, tak to vypadá divně, je to lepší bez, ale na druhé straně se nebráním tomu, vzít si v zimě klidně i bombarďáky," usmála se.

V namáhavé roli zhubla

Linda Finková, která nyní ztvárňuje proradnou Mylady v novém muzikálu Tři mušketýři, se skoro celou dobu na jevišti pohybuje jen v prostém body a závojíčku. Zima jí ale rozhodně není. "Já jsem tak zpocená, že bych potřebovala ventilátor."

Prádlo, v němž na jevišti zpívá a tančí, není sice moderní, ale přesto se jí velice líbí. Je jednoduché, bavlněné a uzpůsobené tomu, aby se v něm cítila při maximálním hereckém a tanečním výkonu dobře a pohodlně. Linda měla sice zprvu obavy, aby v tak výjimečném kostýmu nebyl vidět každý špek jejího těla, o němž se domnívala, že bu mu prospěla lehčí dieta. Nakonec se ale hladověním trápit nemusela, zhubla kvůli náročné roli.

"Jsem konečně velice štíhlá. Recept je jednoduchý. Málo jím a hodně se hýbu. Ráno vypiju jogurt a pak celé dopoledne tancuju, odpoledne si dám lehké jídlo, výjimečně i knedlíky, a večer zase tancuju. Na nohou mám strašně vysoké boty, musím pořádně zvedat nohy, dávat dobrý pozor, nic neodbývat," přiblížila své pracovní nasazení Finková.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků