Hlavní obsah
Foto: Miroslav Knotek

Linda Finková někdy chodí bez kalhotek

Zpěvačku a herečku Lindu Finkovou nadchla současná nabídka spodního prádla v obchodech. Doma již má mnoho různých souprav rozličných barev od černé přes červenou až po modrou. Všechny ráda zajímavě kombinuje.

Foto: Miroslav Knotek
Linda Finková někdy chodí bez kalhotek

"Dávám přednost značkovému prádlu a zhruba jednou za čtvrt roku sortiment měním," sdělila Linda Finková a prozradila, že ačkoliv má ve skříni plno podprsenek a kalhotek, někdy si spodní prádlo záměrně nevezme.

"Když mám hodně obtaženou sukni a vezmu si pod ni kalhotky, tak to vypadá divně, je to lepší bez, ale na druhé straně se nebráním tomu, vzít si v zimě klidně i bombarďáky," usmála se.

V namáhavé roli zhubla

Linda Finková, která nyní ztvárňuje proradnou Mylady v novém muzikálu Tři mušketýři, se skoro celou dobu na jevišti pohybuje jen v prostém body a závojíčku. Zima jí ale rozhodně není. "Já jsem tak zpocená, že bych potřebovala ventilátor."

Prádlo, v němž na jevišti zpívá a tančí, není sice moderní, ale přesto se jí velice líbí. Je jednoduché, bavlněné a uzpůsobené tomu, aby se v něm cítila při maximálním hereckém a tanečním výkonu dobře a pohodlně. Linda měla sice zprvu obavy, aby v tak výjimečném kostýmu nebyl vidět každý špek jejího těla, o němž se domnívala, že bu mu prospěla lehčí dieta. Nakonec se ale hladověním trápit nemusela, zhubla kvůli náročné roli.

"Jsem konečně velice štíhlá. Recept je jednoduchý. Málo jím a hodně se hýbu. Ráno vypiju jogurt a pak celé dopoledne tancuju, odpoledne si dám lehké jídlo, výjimečně i knedlíky, a večer zase tancuju. Na nohou mám strašně vysoké boty, musím pořádně zvedat nohy, dávat dobrý pozor, nic neodbývat," přiblížila své pracovní nasazení Finková.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků