Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz

Letadlo aplaudovalo vyvedení pasažérky bez roušky

Netradiční podívaná se ve čtvrtek naskytla cestujícím na v letadle společnosti Frontier Airlines na cestě ze Cincinnati do Tampy. Jedna z cestujících si odmítla nasadit roušku, což vyústilo ve vyvedení rebelky z letadla. Ostatní cestující zákroku aplaudovali.

Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz
Letadlo aplaudovalo vyvedení pasažérky bez roušky

Nejmenovaná žena porušila nenasazením roušky pravidla aerolinek a nedbala ani upozornění palubního personálu. „Madam, musíte si nasadit roušku, kterou jsme vám dali,” upozornila stevardka cestující. Odpovědi se však nedočkala, žena stevardku zcela ignorovala, jak dokazuje video z paluby, které natočil muž sedící o jedno sedadlo dál.

Ani po dalších výzvách nechtěla cestující přistoupit na předpisy aerolinek. Když se rozhodla stevardka odejít a poradit se s ostatními členy personálu, dočkala se od dotyčné cestující vulgárního oslovení, což se ukázalo být jako poslední hřebíček do rakve.

„A dost, prosím opusťte letadlo. Takhle se mnou nemůžete mluvit. Při zakoupení letenky jste s našimi pravidly souhlasila, teď je porušujete,” oznámila stevardka.

Pak už věci nabraly rychlý spád. Do letadla přišla ochranka, která rebelující ženu i s jejím kufrem vyprovodila z letadla ven, což ostatní cestující ocenili potleskem.

Jak později uvedla mluvčí aerolinek, žena se dostala na černou listinu a s Frontier Airlines už nikdy nepoletí. Letadlo ani přes incident nenabralo zpoždění a do Tampy dorazilo na čas.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků