Hlavní obsah

Leonardo DiCaprio má novou přítelkyni

Proslýchá se, že se hollywoodský krasavec Leonardo DiCaprio schází s mlaďounkou herečkou Lindsay Lohanovou, informoval o tom v pondělí server Femalefirst.

Leonardo DiCaprio má novou přítelkyni

Pár spolu údajně oslavil vstup do nového roku půlnočním polibkem. Setkali se totiž na silvestrovské party v nočním klubu Prive v Miami.

Dvaatřicetiletý herec má s devatenáctiletou herečkou v plánu odletět do New Yorku, navštívit jeho matku Dinu, která je také jeho manažerkou a zároveň si udělat krátké prázdniny.

"Leo a Lindsay chtějí jet na loď a podívat se do Karibiku ještě před tím, než Lindsay začne točit svůj další film s Chapter 27," řekla serveru Femalefirst jejich společná kamarádka.

Nosil jí do nemocnice čokoládu

Lohanová, známá například z filmu Mezi námi děvčaty, byla na začátku roku hospitalizována v nemocnici kvůli opakovanému astmatickému záchvatu a herec ji prý pravidelně navštěvoval. Britskému deníku Daily Star Sunday prozradil zdroj z nemocnice: "Leo ji navštěvoval každý večer. Vždy vešel tajně zadním vchodem, přes hlavu měl kapucu, aby ho nikdo nepoznal."

"Hodně jí pomáhal, aby to v nemocnici zvládla. Přinášel jí dárky a čokoládu, bylo na ní vidět, že jí to zvedá náladu," řekl dále zdroj z nemocnice.

Svatba s Gisele se nekonala

Leonardo DiCaprio se rozešel se svou dlouholetou přítelkyní modelkou Gisele Bündchenovou v listopadu minulého roku. Několikrát plánovali svatbu a DiCaprio si stále nebyl jistý, jestli je už dost zralý na to zavázat pouze jedné ženě. Svatbu proto neustále rušil a nakonec se pár rozešel úplně. Nyní už herec plánuje prázdniny s mladičkou herečkou.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků