Hlavní obsah
Manželé Schönpflugovi na Městském úřadě Krupka Foto: Archiv MěÚ Krupka

Kvůli nudlím vzal na bratrance sekyrku

Devatenáctiletý Horn Khun Li z Kambodže napadl svého jedenáctiletého bratrance Kunga Vannaka sekyrkou za to, že odmítl opustit domov a vydat se koupit nudle. Chlapec skončil v úterý v nemocnici.

Manželé Schönpflugovi na Městském úřadě Krupka Foto: Archiv MěÚ Krupka
Kvůli nudlím vzal na bratrance sekyrku

Vannak byl zcela zabrán do učení, když jej bratranec požádal, aby šel koupit jeho oblíbenou polévku s nudlemi, uvedla pro německou agenturu DPA policie.

Vannak však jeho žádosti nehodlal vyhovět, jeho bratranec se rozčílil a v návalu vzteku mu udeřil tři rány sekyrkou do hlavy, sdělil policejní šéf Ern Lim Hel.

V beznaději kvůli práci

"Zločinec Horn Khun Ly pak z domu v provincii Takeo utekl. Vyhlásili jsme po něm pátrání, abychom jej mohli zadržet," sdělil Ern Lim Hel. "Vannak je ve vážném zdravotním stavu a je v nemocnici," dodal.

Místní média uvedla, že Khun Ly musel v minulosti opustit svá studia a najít si zaměstnání, aby mohl finančně podporovat rodinu. S příbuznými zraněného bratrance bydlel přibližně měsíc, při hledání práce však byl neúspěšný.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků