Hlavní obsah

Kuchařová na Miss World září, v bikinách byla druhá

Miss ČR 2006 Taťána Kuchařová skvěle zabodovala v první dílčí soutěži na Miss World 2006 v Polsku. Ve velice důležité disciplíně Miss bikiny vybojovala druhé místo (zvítězila Venezuelanka a na bronzové příčce se umístila dívka z Indie), což jí zajišťuje výbornou pozici v dalších bojích o titul nejkrásnější dívky světa.

Kuchařová na Miss World září, v bikinách byla druhá

Kuchařová nikterak neskrývala radost: "Jsem opravdu dojatá a pokládám to za obrovský úspěch," řekla po vyhlášení česká kráska. V porotě Miss bikiny zasedla nejvýznamnější část poroty, jež vybrala ze 126 dívek těch dvacet nejlepších, které se předvedly na molu na pláži v Sopotech.

"Všechno se odehrávalo ve velkém shonu, ale na to jsem zvyklá z přehlídek. Moc hezké bylo, že nám holky, které neprošly do top 20, fandily a dělaly krásnou atmosféru před molem," pochvalovala si atmosféru Kuchařová.

Taťána je mezi dívkami středem pozornosti prý i mimo soutěže. Jako jednu z mála jí lidé z poroty i realizačního štábu oslovují vlastním jménem a nikoli jménem její země, jak je jinak běžně ve zvyku. "Je to příjemné a lichotí mi to. Pamatují si mě a to už snad něco znamená", usmívá se Miss ČR 2006. K dobrému umístění by jí mohla pomoci také výborná znalost angličtiny. 

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků