Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz

Koupil si pivo a při odchodu nechal dýško 66 tisíc

Minulou neděli hospoda Nighttown v americkém Clevelandu přivítala hosty naposledy. Kvůli šířící se pandemii ji majitel Brendan Ring dobrovolně uzavřel. Ještě předtím se však dočkal překvapení v podobě muže, který přišel do hospody a objednal si jediné pivo. Pak požádal o účet a majiteli doslova vyrazil dech.

Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz
Koupil si pivo a při odchodu nechal dýško 66 tisíc

Poté, co muž mlčky dopil pivo v hodnotě 7 dolarů (zhruba 150 korun), mávnutím poprosil o účet. „Rozdělte se s obsluhou,“ dodal ještě poté, co zaplatil, a odešel.

Majitel se podíval na účet a ztuhl. „Podíval jsem se na účet a zjistil jsem, že dýško dělalo 3000 dolarů (zhruba 66 tisíc korun, pozn. red.),“ napsal Ring na svém facebookovém účtu své restaurace.

So just before we closed today at Nighttown a customer walked in and ordered a beer and asked for the check and handed...

Zveřejnil(a) Brendan Ring dne Neděle 22. listopadu 2020

Ring vyběhl ven za mužem, aby ho upozornil, že se spletl. Spokojený zákazník mu vysvětlil, že o omyl se v tomto případě nejednalo. „Uvidíme se, až znovu otevřete,“ rozloučil se.

„Mohl bych ho jmenovat, ale myslím, že by to nechtěl. Ale já i mí číšníci jsme hluboce vděční za toto velké a vřelé gesto,“ dodal ještě Ring.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků