Hlavní obsah
 

Klokan sestřelil cyklistku, ta nehodu odskákala

Neobvyklou nehodu, při níž došlo ke střetu cyklistky s klokanem, zachytila v pátek kamera připevněná na řídítkách jednoho z členů cyklistické skupiny nedaleko města Boonah v australském státě Queensland. Podle deníku Daily Mail si žena ze srážky se zvířetem odnesla zranění kolena a ramena.

 
Klokan sestřelil cyklistku, ta nehodu odskákala

Incident se odehrál na odlehlé silnici asi 100 kilometrů západně od města Gold Coast. Sedmičlennou cyklistickou výpravu vedla cyklistka známá jako Rebecca, před kterou se z křoví náhle vynořil klokan a narazil přímo do ní.

Na záběrech je viditelné, jak se zvíře snaží přeběhnout silnici, ale naráží do Rebeccy, která ihned padá k zemi. Klokan po střetu naopak letí vzduchem a s dopadá přímo na nohy, načež z místa nehody odskáče.

„Už předtím jsme na obou stranách cesty viděli klokany. Ti na levé straně odskákali pryč, ten napravo však stále čekal, aby se k nim mohl přidat. A to byl právě ten moment, kdy se připletl Rebecce do cesty,“ svěřila se serveru news.com.au další z cyklistek Helen.

Cyklisté ihned zavolali záchrannou službu, která ji následně převezla do nemocnice. Podle Daily Mailu utrpěla částečné vykloubení ramenního kloubu. „Byla propuštěna ten samý den odpoledne s několika stehy na koleni a závěsem ramenního kloubu,“ dodala Helen.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků