Hlavní obsah

Keporkak předvedl v moři ukázkový skok

Když se fotograf Clark Little z Havaje potápěl v Pacifiku, netušil, jaký nevšední pohled se mu naskytne. Přímo před ním se vynořil z vody keporkak a předvedl mu ukázkový skok. Američanovi se podařilo zachytit jedinečný okamžik od začátku až do konce - jak pod hladinou, tak nad ní, uvedla agentura Caters News.

Keporkak předvedl v moři ukázkový skok

Renomovaný fotograf šnorchloval při hladině Tichého oceánu u havajského ostrova Oahu. Vtom z vody vyskočila do výšky velryba a s mohutným cáknutím dopadla zpět do moře. „Nikdy předtím jsem se nesetkal s velrybou takhle zblízka,“ poznamenal nadšeně Little.

Ten přitom původně vyrazil filmovat žraloky. „Síla a krása těchto neuvěřitelných tvorů je zcela mimo chápání – ještě teď jsem z toho plný adrenalinu. Ocitnout se v takové blízkosti tak ohromného a silného savce je ohromující. Byl to jeden z nejvíce vzrušujících zážitků v mém životě,“ dodal.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků