Hlavní obsah
Modelka Kate Mossová Foto: Profimedia.cz

Kate Mossová vydražila svůj francouzský polibek za pět tisíc liber

Britská topmodelka Kate Mossová (35) se líbala s cizím mužem, aby pomohla dětské nemocnici Great Ormond s vybavením novými lékařskými přístroji. V charitativní aukci pořádané zlatnickým domem Garrard vydražila jeden svůj žhavý francouzský polibek zájemci, který za něj zaplatil neuvěřitelných pět tisíc liber.

Modelka Kate Mossová Foto: Profimedia.cz
Kate Mossová vydražila svůj francouzský polibek za pět tisíc liber

Modelka se vítěznému dražiteli oddala ihned po složení peněz do kasy nemocnice. Bez ostychu mu předvedla, jak vypadá skutečně žhavá pusa od světové přední krásky. Jak tisku prozradil jeden z přítomných hostů, Katin snoubenec Jamie Hince by musel při pohledu na svou líbající přítelkyni puknout žárlivostí.

"Kate byla v povznesené náladě, takže netrpěla žádným ostychem. Toho chlápka chytla a vášnivě se na něj přisála jak vosa na bonbón," uvedl svědek události. Pro nemocnici také dražili své osobní věci herec Orlando Bloom a módní stylistka Sadie Frostová. Celkem se jim podařilo vybrat 50 tisíc liber.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků