Hlavní obsah
Roháč Cup v Praze – billiard-hockey šprtec Foto: BHC Most

Julia Robertsová si dá pětiletou přestávku

Šestatřicetiletá americká herečka Julia Robertsová se rozhodla, že si dopřeje profesní přestávku a na pár let se přestane věnovat filmu. Přimělo jí k tomu nadcházející mateřství. Informoval o tom internetový server Female First.

Roháč Cup v Praze – billiard-hockey šprtec Foto: BHC Most
Julia Robertsová si dá pětiletou přestávku

Robertsová se rozhodla, že od své práce bude odpočívat celých pět let. Prozradila to svým přátelům a dodala, že dříve ji na natáčení nikdo neuvidí. Nevydá se tak ve stejných šlépějích jako její kolegyně Catherine Zeta-Jonesová či Sarah Jessica Parkerová, které se brzy po porodu ke své práci vrátily.

Místo filmu se bude výhradně věnovat mateřským povinnostem. Ty jí čekají již v lednu příštího roku.

Zprávu, která hereččiny fanoušky nepotěšila, již potvrdila její osobní trenérka Kathy Kaehlerová. "Skutečně si udělá pětiletou pauzu, aby mohla vychovávat svá dvojčata," sdělila.

"Tak dlouho si přála stát se matkou. Bylo to pro ni velmi těžké. Takže si bude chtít užívat jenom svých miminek," dodala.

Nedávno se na veřejnost dostaly také informace o pohlaví Juliiných dvojčat, herečce se narodí chlapeček a holčička. Otcem je Robertsové manžel Danny Moder.

Na filmových plátnech však diváci Robertsovou budou moci ještě vychutnat. Jejími posledními snímky před odchodem budou Closer a Ocean´s Twelve.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků