Hlavní obsah
Na regulérnost soutěže dohlíželi rozhodčí a pomocníci. Foto: Dalibor Otáhal

Jude Law si nepřipadá sexy

Britský herec Jude Law, který v poslední době zabodoval v nejrůznějších anketách hodnotících mužský sex appeal, si vůbec nepřipadá přitažlivý. Lichotky na svou adresu nebere příliš vážně a raději se jim směje.

Na regulérnost soutěže dohlíželi rozhodčí a pomocníci. Foto: Dalibor Otáhal
Jude Law si nepřipadá sexy

"Nevím, jak se mé matce podařilo poslat tolik hlasů do ankety během tak krátké doby," zažertoval Jude Law a dodal, že podobná hlasování v žádném případě nepovažuje za důležitá.

Postěžoval si však na to, že v Hollywoodu mnozí lidé nic nevědí o jeho práci. Jakmile se však objeví v čele jakéhokoliv žebříčku, ihned jej všichni oslovují a mají se k němu "jakožto k nejpřitažlivějšímu muži roku". Jude Law právě o takovém chování míní, že je směšné.

Law, který se objevil ve snímcích Alfie či Closer, si v poslední době čím dál častěji stěžuje na pozornost, kterou mu veřejnost včetně médií věnuje. Herec v současnosti žije se Siennou Millerovou, s níž hodlá uzavřít manželství. [celá zpráva]

Proti plánovanému sňatku se však ohradila jeho bývalá manželka, Sadie Frostová. Vadí jí, že jí Jude předem o zamýšleném manželství neinformoval sám. Dozvěděla se o něm totiž až z úst svého osmiletého synka.

Hlasujte v anketě pod článkem:
Připadá vám Jude Law přitažlivý?
Anketa
Připadá vám Jude Law přitažlivý?
Ano
76.1 %
Ne
23.9 %
Celkem hlasovalo 259 čtenářů.
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků