Hlavní obsah
 

Jeptiška šokovala v talentové soutěži porotce i diváky

Italská řádová sestra Cristina má hlas jako zvon. Stala se díky němu hvězdou online světa poté, co vystoupila v italské obdobě televizní soutěže The Voice (Hlas) o nejlepší pěvecký talent. Napsal o tom britský list The Guardian. Cristinin zpěv si na internetu poslechlo již více než 10,5 miliónu uživatelů.

 
Jeptiška šokovala v talentové soutěži porotce i diváky

Pro své vystoupení si pětadvacetiletá sestra Cristina pocházející ze Sicílie vybrala píseň No One, kterou původně nazpívala zpěvačka Alicia Keys. Přímo v sále jí fandily i další sestry z jejího řádu. Vysloužila si obrovský potlesk a v šoku byli i porotci soutěže, kteří se ujišťovali, že jde o opravdovou sestru a nikoli pouhý převlek.

Na dotaz jedné z porotkyň, co by na její poněkud netradiční vystoupení řekli ve Vatikánu, sestra Cristina s úsměvem odpověděla, že očekává telefonát od papeže Františka. „Protože on nás nabádá k tomu, abychom vyšli do ulic a šířili křesťanství, abychom říkali, že Bůh nám nebere, ale spíše dává," vysvětlila jeptiška.

A jak poznamenal britský deník, nejspíš se nemá čeho bát. Kardinál Gianfranco Ravasi, který zastává funkci vatikánského ministra kultury, v reakci na její vystoupení na sociální síti napsal: „Každý z vás dostal nějaký dar, a tak si jimi navzájem služte."

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků