Hlavní obsah
Spoustu zábavy si děti užily i během loňských oslav Obecního dne v Horní Lidči Foto: Ludmila Brousilová

Jennifer Anistonová je zřejmě těhotná

Jeden z nejsledovanějších hollywoodských párů Jennifer Anistonová a Brad Pitt s největší pravděpodobností očekávají potomka. Překvapivé odhalení provedl magazín People.

Spoustu zábavy si děti užily i během loňských oslav Obecního dne v Horní Lidči Foto: Ludmila Brousilová
Jennifer Anistonová je zřejmě těhotná

Herec v rozhovoru pro časopis uvedl, že asi prochází krizí středního věku, ale neobává se jejích úskalí. "Vím, že jednoho dne i u mne dojde k trpkému probuzení, ale nebojím se ho. Mám rád nepoznané. To dává životu smysl."

Synek je asi na cestě

Právě onou nepoznanou oblastí by podle pozorovatelů mohla být jeho nadcházející otcovská role. "Je mi čtyřicet a konečně jsem zjistil, že jako muž už nenapáchám příliš mnoho škod," naznačil a dodal, že "Jennifer se připravuje na novou éru". Zasvěcení z toho usoudili, že dítě je tentokrát skutečně na cestě. Údajně to má být syn.  

V monogamii nevěří

Brad Pitt zároveň překvapil svým postojem k manželskému svazku. "Nejsem přesvědčen, že je skutečně v naší přirozenosti strávit zbytek života jen s jedním člověkem," uvedl herec, který své tvrzení nedávno dokázal milostnými pletkami se svou kolegyní Angelinou Jolieovou, s níž se měl údajně sblížit při natáčení filmu Pán a paní Smithovi.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Související články

Výběr článků