Hlavní obsah
 

Jedenáctiletý školák si potají vyzkoušel řídit bagr. Zboural železnou bránu

Svým očím nevěřil bagrista jménem Čang, když se v úterý 2. ledna vrátil ke svému stroji. Nejenže nestál na svém místě, ale kdosi s ním navíc porazil masivní železnou bránu. Záběry z průmyslových kamer nakonec odhalily, že si do kabiny nezamčeného bagru vlezl jedenáctiletý školák, který si chtěl řízení těžké stavební techniky vyzkoušet.

 
Jedenáctiletý školák si potají vyzkoušel řídit bagr. Zboural železnou bránu

Kuriózní incident se odehrál ve městě Su-čou v čínské východní provincii Ťiang-su. Na to, že někdo manipuluje s jeho strojem, upozornil Čanga dělník, který na stavbě pracoval. Bagrista se okamžitě vrátil na místo, a když viděl, že někdo porazil bránu, informoval o všem policii.

Ta zkontrolovala záznamy z průmyslových kamer a odhalila, že viníkem je malý chlapec, který si zřejmě chtěl splnit sen skoro každého kluka a kolos si zařídit. Podle místních médií byl školák Čangův soused, který muže často sledoval při práci. Proto také věděl, jak bagr řídit.

Chlapcovi rodiče už přislíbili, že škodu nahradí a bagristovi se dostalo od policie dobře míněné rady: „Bagr si musíte zamykat.“

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků