Hlavní obsah

Je nebezpečné dotýkat se. Muži v USA vzplál pod rukama drát elektrického vedení

Opravdu horké chvíle si v pondělí prožil zaměstnanec energetických podniků ve městě Manchester v americkém státě New Jersey, když se pokusil odstranit drát elektrického vedení, o kterém se mylně domníval, že není pod proudem. Sotva se drát dotkl mokrého povrchu, vylétly z něj jiskry a během okamžiku chytl plamenem. Muž naštěstí vyvázl bez zranění.

Je nebezpečné dotýkat se. Muži v USA vzplál pod rukama drát elektrického vedení

V neděli večer zasáhly stát New Jersey silné bouře, které pokračovaly celou noc. Následujíc ráno pak měly odklízecí služby napilno, když musely odstraňovat způsobené škody, kromě spadlých stromů bylo na řadě míst také poškozeno elektrické vedení.

Odstraňování jednoho přetrženého drátu zachytil na kameru strážník manchesterské policie.

Na křižovatku v Manchesteru dorazil zaměstnanec energetických podniků kvůli hlášené závadě semaforů. Muž se domníval, že drát není pod proudem, a kvůli téhle chybě málem přišel k úhoně. Jakmile se totiž drát dotkl mokré vozovky, explodoval v dešti jisker a zachvátily ho plameny.

Díky bezpečnostnímu vybavení a včasnému úprku překvapeného muže se celý incident obešel bez zranění.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků