Hlavní obsah

Jaroslavu Obermaierovou chtěli obrat nepoctiví řemeslníci

Herečka Jaroslava Obermaierová (65), která hraje postavu Vilmy Nyklové v nekonečném seriálu Ulice, má za sebou náročné období stěhování. Při něm zažila i podivné praktiky českých řemeslníků.

Jaroslavu Obermaierovou chtěli obrat nepoctiví řemeslníci

"Byly okamžiky, kdy jsem se vším chtěla praštit. Když vám řemeslník slíbí, že přijde v určitou hodinu a pak buď nedorazí vůbec nebo o půl dne později bez nástrojů, tak vás to naštve. Pak byli řemeslníci, kteří nepracovali, jak by měli, ale peníze chtěli. Jeden se například do všeho hrnul, ale vždy, když něco dostal a pak přišel na práci, neměl nějaké nářadí, takže zase nic neudělal," řekla Novinkám Obermaierová.

Do nového bytu, který je nedaleko jejího původního bydliště v Praze na Vinohradech, se musela přestěhovat kvůli zvýšení nájmu. "Také jsem si uvědomila, že tam prakticky jen přespávám, a tak mi bude stačit garsonka. Měsíc trvalo, než jsem si ji uzpůsobila k obrazu svému, ale je velmi útulná a úklid v ní je raz dva. V původním bytě by mi ani půl dne nestačilo," pochvaluje si své nové zázemí Jaroslava Obermaierová.

Její velkou láskou je téměř patnáctiletá jezevčice. Její zdravotní stav ale herečce dělá starosti. "'Bojím se, jak dlouho se mnou ještě bude. Má těžkou epilepsii. Mívá křeče, vždy sebou praští o zem. Je mi jí strašně líto. Zatím se z toho pokaždé zázrakem dostala, ale nevím, jak dlouho ještě bude mít sílu," dodává představitelka Vilmy Nyklové, která má sice roli v Ulici ráda, ale i tak se už těší na léto, kdy má seriál natáčecí pauzu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků