Hlavní obsah
Rothenburg je sevřen středověkými hradbami, město je jedna velká historie Foto: Vratislav Konečný

Janet Jacksonová: Sex je má vášeň

Zpěvačka Janet Jacksonová, která se chystá propagovat své nové album Damita Joe, odmítá, aby na všech promo akcích byl přítomen Justin Timberlake, který se zúčastnil jejího skandálního odhalení ňadra při letošním Super Bowlu. Image sexuální postavy se však nevzdává, naopak ho považuje za svou povinnost.

Rothenburg je sevřen středověkými hradbami, město je jedna velká historie Foto: Vratislav Konečný
Janet Jacksonová: Sex je má vášeň

Zatímco vydavatelský dům Virgin Records Timberlakeho považuje za dobrý reklamní tah, Jacksonová o zpěvákovi nechce ani slyšet, napsal The New York Post.

Společnost si i přesto zajistila příliv slavných osobností. Pozvaným hostům nabídne zdarma letenky první třídou, pobyt v hotelu, limuzínu, oblečení od slavných návrhářů a dárkový balíček.

Zpěvačka zároveň uvedla, že dosud ještě nevydala natolik sexy a skandální album, jaké by mělo podle jejích slov být Damita Joe. Domnívá se, že její čerstvý projekt je protkán oduševnělostí.

"Snažila jsem se mu vtisknout ty největší spirituální kvality," prohlásila zpěvačka a dodala, že sexualita z alba jen čiší. "Pro mě jakožto pro umělkyni je to má vášeň, má povinnost."

"Nemyslím si ale, že by Damita Jo byla deska o lásce," uzavřela Jacksonová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků