Hlavní obsah

Janda si odvezl z porodnice manželku s dcerou

Muzikant Petr Janda (67) si ve čtvrtek krátce po jedenácté hodině ranní odvezl manželku Alici (27) a čtyřdenní dceru Anežku domů z pražské porodnice v Podolí.

Janda si odvezl z porodnice manželku s dcerou

„Hurá domů. Konečně se vyspím,“ řekla Novinkám Alice Jandová. Přestože je malá Anežka prý velmi hodné miminko, Alice se skoro vůbec nevyspala. „Jsem hodně unavená. Anežka je zlatá, ale spát mi neumožnil nemocniční řád,“ prozradila Alice.

Porod proběhl prý hladce. Nenastaly žádné komplikace. Za pět hodin byla Anežka na světě. „Porod není žádná procházka růžovým sadem, ale mám to za sebou a jsem neskutečně šťastná,“ řekla Alice. S manželem by se dalšímu potomkovi nebránili. „Necháme tomu volný průběh, ale určitě bych alespoň dvě děti chtěla,“ dodala vystudovaná porodní asistentka.

Alice Jandová porodila dceru Anežku v neděli v 18.53 hodin. Po narození měřila 50 centimetrů a vážila 2860 gramů. Petr Janda byl u porodu a přestřihnul pupeční šnůru. [celá zpráva]

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků