Hlavní obsah
plakát Hvězdy ve městě Foto: KulturaFM

Jack Osbourne dostal od Stewartové prsa

Jack Osbourne, syn Ozzyho a Sharon Osbournových, dostal vskutku netradiční dárek. Jeho přítelkyně, herečka Kimberly Stewartová svého milence obdarovala vlastními prsními implantáty, které si nechala odstranit.

plakát Hvězdy ve městě Foto: KulturaFM
Jack Osbourne dostal od Stewartové prsa

Dcera zpěváka Roda Stewarta se zamyslela, jaký dárek by Jacka nejvíce potěšil. Došla k závěru, že netradiční radost by mu mohly udělat její bývalé vycpávky ňader.

Jack nemusí vzpomínky na někdejší ženskou pýchu litovat, Kimberly si totiž nechala svá prsa zvětšit. Zpravodajský server Ananova napsal, že unikátní dárek umístil na čestné místo a implantáty vystavil do skleněné nádoby v ložnici. "Není to špatný suvenýr," poznamenal mladý Osbourne. 

Nezvládnul stěhování

Osbourne se s Stewartovou stýká od listopadu loňského roku. Od té doby je podle deníku The Sun vztah poznamenán Jackovou nadměrnou konzumací alkoholu a omamných látek.

Přiznal, že pije již od svých dvanácti let, marihuanu začal kouřit o rok později, když se Osbournovi přestěhovali z Londýna do Los Angeles. Začal na sobě však pracovat a loni nastoupil na odvykací kúru.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků