Hlavní obsah
Russia Open – soutěž v air-hockeyi Foto: Miroslav Škorpík

Italští politici se nechají omladit před kamerami

Ještě neutichla diskuse o tom, zda se předseda italské vlády Silvio Berlusconi opravdu podrobil omlazovací kúře, a obyvatele Apeninského poloostrova už čeká další šok. Komerční televize Italia Uno, jejímž majitelem je premiér, totiž začne od konce ledna vysílat novou reality-show, v níž se prominentní osobnosti podrobí zkrášlovacím zákrokům přímo před běžícími kamerami.

Russia Open – soutěž v air-hockeyi Foto: Miroslav Škorpík
Italští politici se nechají omladit před kamerami

V pořadu jim renomovaní plastičtí chirurgové budou odstraňovat vrásky kolem očí, provádět lifting obličeje a dokonce prý také upraví tvar poprsí.

Reality show bude provázet moderátorka Irene Pivettiová, která se roku 1994 stala v 31 letech předsedkyní římské poslanecké sněmovny a v čele zákonodárného sboru setrvala dva roky. Do povědomí veřejnosti se tehdy zapsala jako seriózní a státotvorná politička, která dokázala věčně rozhádanému italskému parlamentu vládnout železnou rukou.

Změnila se až po odchodu z funkce, kdy se zamilovala do Alberta Brambilla, mladšího o jedenáct let. Zájem o svou osobu si víc než politickou aktivitou zajišťovala účastí na televizních diskusích o tom, zda má starší žena právo provdat se za muže nižšího věku. V roce 1998, kdy přivedla na svět syna, se rozhodla, že svou kariéru zasvětí televizi. Přesto mnozí Italové nechtějí uvěřit, že novou reality-show bude uvádět právě ona, a jsou přesvědčeni, že v úloze moderátorky se ve skutečnosti objeví jen její dvojnice.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků