Hlavní obsah

Hybernia láká exmanžele Bílou a Noida. Měli by hrát sourozence

Exmanželé Lucie Bílá a Václav Noid Bárta se nejspíš opět sejdou na jednom jevišti. Tentokrát ale ne na prknech Hudebního divadla Karlín, kde spolu vystupují v muzikálu Carmen, ale v konkurenční Hybernii. Režisér Libor Vaculík se totiž Novinkám svěřil, že by nejslavnější exmanželský pár českého showbyznysu chtěl angažovat do chystaného muzikálu Lucrezia Borgia.

Hybernia láká exmanžele Bílou a Noida. Měli by hrát sourozence

„Samozřejmě, kdyby Lucie Bílá měla zájem, byli bychom velice rádi. Já jsem ji už jednou oslovil a to v roce 2003. Ona tehdy ale připravovala projekt v divadle Ta Fantastika, takže mě odmítla. Tehdy to pro ni bylo důležitější. Teď bude mezi prvními, kterým roli Lucrezie nabídneme,“ svěřil se Vaculík.

Svým projevem ho nadchl i rocker Noid. A Vaculík už i přesně ví, jakou roli by mu chtěl nabídnout.

„Viděl jsem ho v muzikálech Jesus Christ Superstar a Robin Hood, a musím uznat, že má velké charisma. Velice by se nám hodil pro roli Lucreziina bratra Cesara,“ vysvětlil Vaculík.

Lucrezia Borgia měla premiéru 20. listopadu 2003 v Národním divadle v Praze. Hudbu napsal Petr Malásek a texty k písním Václav Kopta. Obnovená premiéra by měla být v březnu 2012 v divadle Hybernia.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků