Hlavní obsah
Vstupní brána do Dachau s nápisem Arbeit macht frei Foto: Jan Kaše

Hrdina filmu Matrix je na pokraji nervového zhroucení

Psychický stav Keanu Reevese, hvězdy kultovního trháku Matrix, se podle jeho přátel zhoršuje stejně rychle jako zdraví jeho sestry Kim, které před léty lékaři diagnostikovali leukémii.

Vstupní brána do Dachau s nápisem Arbeit macht frei Foto: Jan Kaše
Hrdina filmu Matrix je na pokraji nervového zhroucení

Bez ohledu na to, že se Keanu maximálně snaží všemi možnými způsoby svou milovanou sestru zachránit, ať už tím, že její chorobu konzultuje s největšími světovými kapacitami či tím, že pro ni koupil obrovský dům, v němž zřídil nejlepší nemocnici světa, to vypadá, že jeho úsilí bude marné.

Kimin stav se tak zhoršil, že Keanu je na pokraji nervového zhroucení. To také byl důvod, proč herec 2. září k všeobecnému údivu slavil své 39. narozeniny osamoceně v restauraci Dan Tana pouze talířem špaget. Na natáčení se prý objevuje neustále ve stejném oblečení, dokonce ve stejných děravých ponožkách. Když zrovna netočí, tak jen sedí a hledí do země, bez jakéhokoliv zájmu o to, co se děje v jeho okolí.

Profesionálové ze showbyznysu se už začínají obávat, že stres, v němž je Reeves v současné době, by se mohl zhoubným způsobem projevit na jeho hereckém výkonu a dokonce už spekulují o tom, že v budoucnu by mohl Keanu Reeves odmítnout pracovat ve filmu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků