Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz

Hledá se majitel marihuany za desítky milionů

Nezvyklý způsob, jak vypátrat majitele zhruba 350 kilogramů marihuany v hodnotě dvou milionů dolarů (asi 44 milionů korun), zvolil úřad šerifa floridského okresu Brevard. Poté, co se balíčky marihuany našly v jednom z místních skladů, zveřejnil na Facebooku výzvu, v níž hledá jejich právoplatného majitele.

Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz
Hledá se majitel marihuany za desítky milionů

„Pokud někdo z vás náhodou ztratil nebo založil zhruba 350 kilogramů marihuany vysoké kvality a měli byste zájem o vrácení svého majetku, prosím kontaktuje naše drogové agenty a my vás s největší radostí znovu spojíme s vaším ztraceným zbožím!” napsal šerif Wayne Ivey.

Droga se našla v malém komerčním skladovacím zařízení ve městě Viera na východním pobřeží Floridy. A šerif ve svém vzkazu dodává, že každý občas ztratí něco, co je pro něj důležité – a jeho úřad se „vždy snaží udělat správnou věc”.

Právoplatný majitel marihuany by se proto měl dostavit do budovy vyšetřovatelů šerifova okrsku.

„Jakmile potvrdíme vaši totožnost jako oprávněného vlastníka, s radostí vám vrátíme váš majetek a také se postaráme, abyste společně s ním zůstali na zajištěném místě, kde vás o něj už nikdo nepřipraví!” uvádí Iveyho vzkaz. „Majitel marihuany se může těšit na dlouhý pobyt s veškerými hrazenými výlohami, aby mohl rozjímat nad tím, jak moc pro něj jeho ztracené vlastnictví znamená,” dodal šerif.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků