Hlavní obsah
Julii Gormanovou dovezli losangeleští hasiči až téměř před oltář Foto: lacountyfirefighters

Hasiči v LA zachraňují i svatby. Nevěstu vysadili téměř před oltář

K práci hasičů patří zasahování u nehod, požárů, záplav či jiných přírodních katastrofách. V kalifornské metropoli Los Angeles k tomu ještě přidali i něco navíc. Tamní hasiči totiž zachránili minimálně jednu svatbu.

Julii Gormanovou dovezli losangeleští hasiči až téměř před oltář Foto: lacountyfirefighters
Hasiči v LA zachraňují i svatby. Nevěstu vysadili téměř před oltář

Kvůli dopravní zácpě nevěsta téměř nestihla vlastní svatbu. Zachránil ji až tým hasičů, který ji odvezl ve svém vozidle až před místo obřadu.

Tehdy ještě budoucí paní Gormanová se s hasiči ze stanice 69. losangeleského okrsku setkala při autonehodě, která zablokovala bulvár Topanga Canyon.

Před oltář se zapnutými majáky

Se zvednutými šaty spolu se svými družičkami utíkala po kraji silnice, když se jí hasiči zeptali, jestli mohou s něčím pomoci. Julie hasičům vysvětlila, že limuzína, která dívky vezla, uvízla v zácpě, takže musí běžet pěšky, aby stihla svatbu se svým nastávajícím Geofem Gormanem.

Záchranáři se projevili jako skuteční gentlemani a dívky posadili do vlastního vozu. Za blikání majáků a hukotu sirén pak nevěstu i s družičkami dovezli až před oltář.

Julie pár týdnů po obřadu poslala svatební fotografii, kde vystupuje z hasičského vozu s pozdravem: „Děkujeme za záchranu svatby, Gormanovi.“

Fotografie datované na 2. března 2019 si tento týden všiml mluvčí losangelských hasičů a neváhal ji zveřejnit na Instagramu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků