Hlavní obsah
Vévodkyně Meghan a princ Harry Foto: Profimedia.cz

Harry a Meghan chtěli v LA nenápadně rozvážet jídlo. Nepovedlo se

Pětatřicetiletý princ Harry a o tři roky starší vévodkyně Meghan se poté, co se zřekli královských povinností, odstěhovali z Kanady do Los Angeles. I tady přiložili ruce k dílu v boji proti pandemii. V rámci projektu Project Angel Food rozváželi jídlo, těm, kteří jsou vážně nemocní a kvůli riziku nákazy nemohou chodit ven.

Vévodkyně Meghan a princ Harry Foto: Profimedia.cz
Harry a Meghan chtěli v LA nenápadně rozvážet jídlo. Nepovedlo se

Objektivy zvědavých reportérů zachytily ostře sledovanou dvojici v ulicích kalifornské metropole ve středu. Podle zdrojů deníku Daily Mail dvojice svou činnost nikde neohlašovala a doufala, že vše proběhne v tichosti a bez větší pozornosti.

Když byli následně Harry s Meghan odhaleni, uvedli, že je alespoň těší pozornost, které se dostalo charitě Project Angel Food. Organizace nyní v Los Angeles zajišťuje rozvoz jídla lidem, kteří jsou vážně nemocní a patří tak během pandemie patří do nejrizikovější skupiny lidí.

„Někteří lidé je nejdříve nepoznali, jiní byli šokováni. Jedna starší paní se rozplakala a řekla jim, že vždy byla jejich fanouškem a vždy si s nimi přála setkat. Pak je přivítala v jejich novém životě v Americe,“ uvedl listu Daily Mail zdroj z blízkosti páru.

Své setkání s princem Harrym a vévodkyní Meghan následně popsal i třiapadesátiletý Dan Tyrell. „Zazvonil mi telefon a nějaká paní řekla ‚Ahoj, tady Meghan z Project Angel Food.“ uvedl Tyrell. Když došel muž ke dveřím spatřil zrzavého muže.

„Pak jsem se podíval na Meghan a dal si dvě a dvě dohromady. Je to od nich úžasné, že tohle dělají,“ uvedl Tyrell, který ujistil, že dokud se charitativní věc neprovalila, nechával si setkání pro sebe.

Los Angeles je na své dvě nové celebrity hrdé a Harry s Meghan se budou muset smířit s tím, že tu rozhodně neuniknou pozornosti. Hned následující den potom, co rozváželi jídlo, byli vyfoceni, jak s rouškami přes obličej venčí své dva psy.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků