Hlavní obsah
Logo mistrovství. Foto: UEC

Finalistky Miss ČR mají v Egyptě plno práce

Dvanáct finalistek soutěže Miss ČR 2005, kterou pořádá Miloslav Zapletal, se v těchto dnech připravuje na slavnostní večer v Egyptě na soustředění Škola Miss. Pod odborným vedením se připravují na velkou změnu ve svém životě.

Logo mistrovství. Foto: UEC
Finalistky Miss ČR mají v Egyptě plno práce

Dívky se učí orientovat ve společenských kruzích, napomáhá jim v tom bývalý mluvčí prezidenta Václava Havla Ladislav Špaček. Kromě toho mají také možnost poznat, jak se správně líčit a upravovat si vlasy. S dívkami je v Egyptě také bývalá miss Ivana Christová, která jim vštěpuje, co se s dívkou děje, když se z ní přes noc stane známá osobnost.

Finalistky kromě přednášek trápí svá těla v tělocvičně, kde kromě zdokonalování postavy trénují perfektní chůzi. Rovněž připravují s televizním štábem Novy pořad Prásk Speciál.

Všechny účastnice prý mají stále něco na práci a rozhodně nezahálí. Jejich program je pečlivě rozpracovaný a každá jeho minuta je využita.

Nemilou povinnost měl prezident soutěže Miloslav Zapletal, když musel domů z Hurghady poslat finalistku Lucii Linhartovou. Vyšlo najevo, že nafotila sérii snímků v Evině rouše. Místo ní přiletěla do Egypta náhradnice Petra Macháčková. [celá zpráva]

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků