Hlavní obsah

Exmanažer Bartošové: Pracoval jsem za jídlo a cigarety. A skončil na psychiatrii

Iveta Bartošová (44) se po třech letech intenzivní spolupráce ve zlém rozkmotřila se svým bývalým manažerem Martinem Wolfem. Ten se nyní brání nařčením ze strany Ivetina nového týmu, jenž tvrdí, že zpěvačku připravil o statisíce. „Čtyřiadvacetihodinová péče o ni mě přivedla až do péče psychiatrů. A místo podpory se dočkávám lživých obvinění,“ řekl exkluzivně Novinkám Wolf.

Exmanažer Bartošové: Pracoval jsem za jídlo a cigarety. A skončil na psychiatrii

Bartošové stál po boku při všech životních i pracovních situacích od začátku roku 2008. Nejprve začínal jako její roadmanažer, po rozchodu zpěvačky s exmanželem Jiřím Pomeje se stal přímo tím, kdo sjednával koncerty a další vystoupení.

„Před pár týdny moje tělo dlouholetý nápor nevydrželo. Skončil jsem na psychiatrii na Karlově náměstí. Byl jsem naprosto paralyzovaný. Lékaři mi diagnostikovali totální vyčerpání organismu a vážné deprese. Byl jsem rád, když Iveta reagovala, že až se uzdravím, budeme spolu dál v kontaktu," řekl Wolf.

"Vždyť kdybych jí z přesvědčení léta nepomáhal a dlouhé měsíce kvůli ní prakticky nespal, nikdy bych na psychiatrii neskončil. Místo toho, aby si se mnou sedla a všechno jsme spolu probrali, jsem se ale dočkal nařčení, že kvůli mně musela rušit koncerty a přišla o statisíce. Iveta odzpívala všechna mnou nasmlouvaná vystoupení, takže jde o lež. Mrzí mě to. Mnoho lidí, kteří od Ivety odešli, se dočkalo takového vděku,“ reaguje Martin Wolf.

Zůstal bez prostředků

Nechce prý vynášet informace z jejího soukromí, na druhou stranu se ale hodlá bránit útokům ze strany týmu Bartošové. „Každý ví, že jsem prakticky pracoval za jídlo a cigarety. Jsem bez prostředků, Iveta mi dodnes prakticky dluží mzdu za poslední tři roky, takže mě nařčení, že jsem ji připravil o peníze nebo se zašil na psychiatrii kvůli dluhům z koncertů, rozčiluje,“ konstatuje a dodává, že nejen na příkaz lékařů, kteří mu zakázali, aby se s Bartošovou vídal a aby se potížemi s ní zaobíral, se k případu již nebude dál vyjadřovat.

Tým opustilo i černé divadlo

S Bartošovou ukončil spolupráci také tanečník a člen stínového divadla Theodor Hoidekr. I když mluvčí zpěvačky Andrea Ježková tvrdí, že byl „odejit“, on se brání s tím, že jeho kolegové z divadla už dál nechtěli snášet arogantní manýry hvězdy popmusic a tak jí poslal mailem výpověď.

„Procestovali jsme celý svět a nadávky do amatérů od Bartošové se nás hluboce dotýkaly. Snažil jsem se kolegy přemluvit, abychom i přesto dokončili její turné, ale kategoricky řekli ne. U Ivety jsem skončil dobrovolně, ne že by mě někdo vyhazoval, jak tvrdí. A už vůbec ne kvůli tomu, že jsem měl poměr s Wolfem. K tomu mohu říci to, že před měsícem nás nutila, abychom se rozešli. To však byla naše osobní záležitost a já na to odmítl reagovat,“ tvrdí Theodor.

Bartošová mu má dlužit peníze. „Iveta navíc stále vyžadovala přítomnost všech spolupracovníků, a tak jsme zanedbávali nejen naše další projekty, ale také soukromý život,“ dodává tanečník a šéf Černého divadla Hoidekr.

Iveta Bartošová se podle informací Novinek měla zbavit také novopečeného manažera Krasomira Marinova. Jeho vyjádření se nepodařilo získat. Kromě něj, Martina Wolfa a Jiřího Pomeje ukončila v nedávných měsících zpěvačka spolupráci také s dlouholetým manažerem Hany Zagorové Evženem Mirošovským.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Související články

Výběr článků