Hlavní obsah

Ewa Farna a Marcus Tran se po rozchodu poprvé setkali

Mladičká zpěvačka Ewa Farna a její expřítel Marcus Tran nemají tak vřelý vztah, jak oba tvrdí. Novinkám sice před časem Farna tvrdila, že se mají stále rádi a vždycky se rádi vidí, na párty MTV, kde se potkali poprvé od rozchodu, to ale vypadalo zcela jinak.

Ewa Farna a Marcus Tran se po rozchodu poprvé setkali

Stará láska nerezaví, nevěra se ale těžko odpouští. I tak se dá pohlížet na současný vztah Ewy Farne a Marcuse Trana, který Farnou před časem vyměnil za moderátorku VIP zpráv Martinu Gavriely. A jasným důkazem toho byl pondělní večírek v centru Prahy. Přestože se milovali, nyní spolu nedokáží prohodit ani pár slov. Až při odchodu si vyměnili několik krátkých vět a Farna kvapem zmizela.

To zpěvačka Helena Zeťová a slovenský Rapper Rytmus mají zcela jiný vztah. Znají se sice zatím krátce, ale i tak se z nich stali velcí kamarádi.

„Mám Rytmuse moc ráda. Je to úžasný člověk a dost jsme si padli do oka,“ svěřila se Novinkám Zeťová, která se chystá před začátkem pěvecké show SuperStar zase do Řecka.

„Je to můj druhý domov. Pojedu tam poklidit, načerpat síly, abych byla během soutěže odpočatá,“ prozradila zpěvačka.

Na večírku se objevila i hvězda nováckého seriálu Pojišťovna štěstí Nikola Štíbrová, která již půl roku studuje v Itálii. Dlouho se v Česku nezdrží. Za dva týdny opět letí zpátky do Pisy, kde v současnosti žije.

„Přiletěla jsem oslavit mamči narozeniny. Už se ale těším zpátky do Itálie. Jsem tam maximálně spokojená a šťastná,“ svěřila se Štíbrová, která má v plánu strávit v Itálii zbytek života.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků