Hlavní obsah

Evropa sází jako divá. Ve hře je skoro pět miliard korun

Loterie EuroMillions hypnotizuje celou Evropu. Potenciální výhra je ve stávající chvíli už na maximální povolené výši, hraje se o 190 miliónů eur, tedy asi 4,77 miliardy korun. Vítěz se při úterním tahu neobjevil, a tak se jackpot přesouvá ve stejné výši do dalšího tahu.

Evropa sází jako divá. Ve hře je skoro pět miliard korun

O obrovskou sumu se bojuje v celé Evropě. Jako diví sází Francouzi nebo Britové. Každý přitom sní o tom, jak by s pohádkovou sumou naložil po svém. Někteří myslí sami na sebe, jiní by pomáhali jiným.

"Kdybych vyhrál 190 miliónů euro, nejdříve bych se snažil učinit šťastnými potřebné lidi v nesnázích. A toto by byla tak obrovská suma, že by se určitě dostalo na velké množství charitativních organizací," zasnil se pro agenturu Reuters jeden z obyvatel Paříže Jean Paul Girardot, který si také vsadil.

Velké nadšení do loterie panuje i v belgickém Bruselu. Jeden z místních, Fernande Oste, přiznal, že si tentokrát vsadil i na úterní tah, ačkoliv běžně sází jen v pátek. Ve hře je totiž opravdu hodně.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků