Hlavní obsah

Ester Ládová nyní nechce svatbu, ani děti

Ester Ládová si na nezájem o svou osobu nemůže stěžovat, ctitelů má prý spoustu. Poté, co se proslavila v předčasně ukončené reality show Miliónový pár, dostává nabídky k sňatku i poštou. Vdávat se ale rozhodně nehodlá, raději se bude věnovat pěvecké dráze.

Ester Ládová nyní nechce svatbu, ani děti

"Psali mi, že by mě ochránili, zahrnuli láskou, dali kdovíco, ale pěvecká kariéra, na které velmi tvrdě pracuji, by musela jít trošku stranou. Za to chlapi nestojí, ještě jsem nenašla jediného, se kterým bych chtěla být celý život. Bohužel. Třeba se takový objeví časem," zadoufala Ester.

Ládová se kvůli práci přestěhovala z Ústí nad Labem do Prahy. Rodinu navštěvuje málokdy, nezbývá jí mnoho času, a to ani na soukromý život.  "Vdávat se nechci, ani nechci mít momentálně dítě. Všechno má ještě pár let čas," konstatovala Ládová.

"Žádný muž nestojí za to, abych se vzdala zpívání," doplnila začínající zpěvačka Ester Ládová, která prý k seznámení inzerát nevyužije. Věří, že lásku na celý život najde na svých cestách.

Minulost v zapomnění

V těchto dnech Ester objíždí s třicetiminutovým programem po Česku a tvrdě na sobě pracuje. Ráda by fanoušky překvapila. "Učím se zpívat, trénuji fyzičku a jsem absolutně vytížená. Poznávám spousty lidí a sbírám zkušenosti," řekla Ládová, která se snaží na svou porno minulost zapomenout.

"Rozhodla jsem tuto věc zcela vypustit a učím se s tím žít, ale je to těžké," pokrčila rameny.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků