Hlavní obsah
Přední česká sopranistka Jana Šrejma Kačírková. Foto: Archiv Jany Šrejma Kačírkové

Elton John plánuje s přítelem svatbu

Britský legendární zpěvák a skladatel Elton John oznámil, že se ožení se svým dlouholetým přítelem kanadského původu Davidem Furnishem. Uvedl to v rozhovoru pro německý společenský časopis Gala. O plánech informoval ve středu zpravodajský server ABC.

Přední česká sopranistka Jana Šrejma Kačírková. Foto: Archiv Jany Šrejma Kačírkové
Elton John plánuje s přítelem svatbu

Sedmapadesátiletý John přitom ještě před pár měsíci vyvrátil spekulace o případném sňatku s Furnishem. [celá zpráva]

Nyní tvrdí, že nikdy nebyl šťastnější. "Ještě nemáme stanovené přesné datum svatby," sdělil John s tím, že obřad zcela určitě nebude veřejný. Neprozradil ani místo konání svatby.

"Nedokáži si představit svůj život bez něj," uvedl zpěvák na adresu svého čtyřicetiletého milence, o němž mluví jako o "nejdůležitější osobě mého života".

S Davidem se zná od roku 1993. Nyní už má podle vlastních slov dost slávy a rád by vedl klidnější způsob života. Zároveň však připustil, že se do ústraní nestáhne nadlouho.

Elton John mimo jiné pomáhá nakaženým virem HIV. V roce 1992 založil nadaci, které se podařilo nastřádat již 50 miliónů dolarů na pomoc nemocným v 55 zemích světa.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků