Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz

Elektrikář si stěžoval, že nedostal zaplaceno. Vypustili na něj lva

Neobvyklý případ řeší pákistánská policie v Láhauru, hlavním městě pákistánské provincie Paňdžáb. Správce jedné z náboženských budov odmítl zaplatit elektrikáři za práci a místo slíbených peněz na něj vypustil lva, kterého si chová jako domácího mazlíčka.

Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz
Elektrikář si stěžoval, že nedostal zaplaceno. Vypustili na něj lva

Případ se odehrál už 9. září, elektrikář však vše oznámil na policii až minulý týden, když správce imámbary (sálu, kde se scházejí šíitští muslimové) odmítl elektrikáři zaplatit léčení. Informoval o tom server Gulf News s odkazem na pákistánská média. Správce Ali Raza si najal Mohammada Rafiqa na práci na budově.

Když však elektrikář požadoval proplacení svých služeb, Raza mu jen oznámil, aby přišel později. „Správce zdržoval platbu. Když Rafiq naléhal, správce se naštval a vypustil na něj lva,“ stojí v policejním prohlášení.

Šelma se na elektrikáře vrhla, Raza útok spolu s dalšími třemi muži sledoval. Ani jeden z nich se nepokusil napadenému jakkoli pomoci. Rafiqa zachránili až kolemjdoucí, kteří slyšeli jeho křik.

Muž utrpěl tržná zranění na rukou a obličeji. Policie případ řeší jako pokus o vraždu, za což správci může hrozit až trest smrti.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků