Hlavní obsah

Dvojka Tatu míří do politiky

Tatu, dívčí pseudolesbická dvojice z Ruska, která v posledních měsících zažívá přímý pád z žebříčku popularity, o sobě dává opět po dlouhé době vědět. Rádoby perverzní lolitky na sebe upozorňují další neuvěřitelnou zprávou. Chtějí konkurovat Putinovi a hvězdnou dráhu vyměnit za politický svět.

Dvojka Tatu míří do politiky

Julia Volkovová (18) a Lena Katina (19) potěšily koncem roku své fanoušky, když na veřejnosti oznámily své politické ambice.

Vážně prý zamýšlejí, že se v polovině března zúčastní jako kandidátky letošních ruských prezidentských voleb. Informoval o tom britský zpravodajský server Ananova s odvoláním na tiskového mluvčího dívčího dua.

"Do voleb se děvčata vydají společně, jsou totiž neodlučitelná," prozradil mluvčí, "nyní budeme sbírat potřebné podpisy, aby se mohly stát kandidátkami," dodal.

Ačkoliv Volkovová a Katina nesplňují jednu ze základních podmínek, neboť ani jedna z nich nedovršila věku 35 let, nevadí - dohromady jim totiž už je sedmatřicet.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků